Kui sa pole veel seda öelnud

anna märku kooli valmisolekust tudengeid võõrustada täites alloleva vormi. Lisainfo ossa kirjuta, millised on näiteks toitlustusvõimalused ning vastavalt kaugusele ülikoolilinnadest ka majutusvõimalused tudengitele.

Ülikoolide kontaktisikud jagavad teie kontaktid Koolikümbluses osalejatele, kes võtavad teiega seejärel ühendust ning küsivad konkreetsete õpetajate kontaktandmeid. Otsi välja oma koolist kolm õpetajat, kes oleksid rõõmuga valmis võtma enda tundi nädalaks ajaks tudengi endale appi. Samuti mõtle ja räägi õpetajaga, kes võiks olla nendele tudengitele nädalaks ajaks mentoriks.
Organiseeri 5. oktoobriks, kui tudengid teile kohale tulevad, lühike ekskursioon koolist. Võimalusel korralda esimesel päeval ka kooli juhtkonnaga väike kohvijoomine või kokkusaamine – vaata, et tunniplaani väga ei segaks. Põhimõtteliselt anna tudengitele märku, et nad on kooli oodatud ja nad saavad oma muredega teie poole pöörduda.
Ülejäänud vastutus jääb juba õpetajate ja tudengite õlgadele. Küll aga uuri aeg-ajalt üliõpilaste käest koridori peal, et kuidas neil läheb. See annab neile kindlustunde, et probleemide korral olete just teie see, kelle poole pöörduda.
Kui teil on võimalik nädala lõpus (9. novembril) korraldada väike ühine kokkusaamine õpetajate ja koolikümblejatega, kus nad omavahel veidi rohkem suhelda saaks, siis see oleks igati tervitatav. Kuna Koolikümblejad peavad ka päevikut, võite küsida nende käest ka väikest etteastet, et milliseid häid omadusi nad teie kooli juures näinud on.