Õpilane

Õpilastele pakub Hea õpetaja kuu mitu erinevat võimalust:

Kiida õpetajat!
Igapäevaselt ei ole inimestele, eriti eestlastele, kuigi omane üksteisele häid asju öelda. Oktoobrikuu jooksul on õpetajate kiitmine lihtsam.

Igasse Hea õpetaja kuuga liitunud kooli tuleb üles “Kiida õpetajat!” postkast ja spetsiaalsed sedelid, kuhu saad kirjutada oma õpetajale sõnumi. Samuti saad oma õpetajat kiita siinsamas veebis, “Kiida õpetajat!” kastis (sellisel juhul lisa kindlasti kiitusele ka oma õpetaja nimi ja kool – nii jõuab kiitus talle paremini kohale).

Kui aga kirjasõna hästi välja ei tule, vii lihtsalt oma õpetajale lilli – ta on seda väärt!

Too oma vanemad kooli!
Lapsevanemanädala jooksul on koolid oodatud korraldama üritusi spetsiaalselt emadele-isadele. Kui aga teie kool midagi erilist korraldada ei jõua, võite ise ideedega välja tulla. See võib olla näidistund, klassiõhtu või niisama kogunemine – võtke oma vanemad, aga miks ka mitte õed-vennad kooli kaasa! Kuidas lapsevanemanädal käib? Loe siit!

Kutsu kooli uusi õpetajaid!
Tagasi kooli nädala jooksul on kõik vilistlased, aga ka lapsevanemad ja niisama põnevad ametiinimesed oodatud koolidesse tunde andma. Kui sa tead mõnda põnevat inimest, kes kohe kindlasti võiks teie koolis tunni anda, soovita teda oma kooli Hea õpetaja kuu koordinaatorile. Või pöördu tema poole ise – julge hundi rind on rasvane! Loe rohkem “Tagasi kooli” projekti kohta siit.

Mine ülikooli!
Koolivaheajal aset leidev Tudengivarju projekt pakub õpilastele võimalust kogeda päris tudengielu, käia ülikooli loengutes ja tutvuda ülikooli õppekorraldusega. Kuidas tudengivarjuks saada? Loe siit!