Materjalid

Siit leiate erinevad Hea õpetaja kuu sümboolikaga failid, mida oktoobrikuu jooksul julgelt kasutada võite – printige, paljundage, jagage veebis. Kõik materjalid on vabalt kasutamiseks.

Plakat

Hea õpetaja kuu plakatid on kulleriga saadetud kõikidele enne 29.09.2011 liitunutele. Soovi korral saate plakateid ise lisaks printida.

Laadi alla PDF (1,1 MB)

Plakatipõhi

Kasutage plakatipõhja Hea õpetaja kuu raames toimuvate sündmuste info levitamiseks. Info saate kujundatud plakatipõhjale trükkida või kirjutada käsitsi.

Laadi alla PDF (0,9 MB)
Laadi alla DOC (0,3 MB)

 

Logo

Hea õpetaja kuuga liitumise märgiks võite lisada logo oma kodulehele.

Laadi alla ZIP (1,3 MB) – erinevad variandid

Bännerid

Bännerit võite kasutada oma kodulehel näitamaks osalemist Hea õpetaja kuu ettevõtmistes.

 Laadi alla ZIP (0,02 MB)

Visiitkaardipõhi

Printige siit endale visiitkaart. Visiitkaardi põhjad on vormistatud A4 .doc failina, kus peal lõikejoonega eraldatult 10 kaarti. Igal kaardil on textbox andmetega. Soovitav on täita esimese textbox‘i sisu vastavalt näidisele ja siis kopeerida see teistesse textbox‘idesse. Mõõdud on 9 x 5 cm, selle saab printida visiitkaardi etiketile või tavalisele A4 formaadis paberile.

Laadi alla ZIP (0,3 MB)

„Aitäh, õpetaja!“ sedel

Öelge oma õpetajale aitäh, kasutades antud sedelit. Igal lehel on neli sedelit, oleme lisanud lõikejooned lahtilõikamise lihtsustamiseks. Sedeleid saab kasutada nii klassis kui ka ülekoolilisteks tänuaktsioonideks.

Laadi alla värviline PDF (0,8 MB)
Laadi alla mustvalge PDF (0,8 MB)

Tänukiri

Tänukirjaga saate Hea õpetaja kuu raames tänada oma õpetajaid, õpilasi ja kõiki teisi koolipere liikmeid. Tänusõnad saate kujundatud tänukirjale trükkida või kirjutada käsitsi.

Laadi alla PDF (0,8 MB)
Laadi alla DOC (0,2 MB)

 

 

 

Laadi alla PDF (0,8 MB)
Laadi alla DOC (0,2 MB)