Teemanädalad

Hea õpetaja kuu on koolide nägu koos oma inimeste, traditsioonide ja algatustega. Et aga oleks lihtsam planeerida, on kuu jagatud 4 teemanädalaks, igal neist oma fookus. Vali vasakult menüüst huvipakkuv nädal ja tutvu võimalustega. 

Õpetajate nädal

Õpetajate nädala eesmärgiks on öelda oma õpetajale aitäh! Jagage oma õpetajatele tunnustust ja pidage neid meeles. Samuti kutsume koole ja õpetajaid üles tooma tundidesse uusi nutikaid lahendusi, mis teevad õppimise vaheldusrikkamaks.
LOE LÄHEMALT

Lastevanemate nädal

Lastevanemate nädala eesmärgiks on kaasata lastevanemad ning ka vanavanemad kooli ja õpilaste tegemistesse ning anda vanematele võimalus kiigata klassiruumi ning tutvuda  õpetajatega. Lapsevanem, tule kooli!
LOE LÄHEMALT

Karjäärinädal

Karjäärinädala eesmärgiks on tutvustada õpilastele erinevaid elukutseid, kaasates selleks ka lastevanemaid. Õpilane, tunne töömaailma! Samuti kutsume õpetajaid ja õpilasi üles koolis arutlema selle üle, milline on hea õpetaja ja milline on hea õpilane ning kuidas oma käitumisega kujundada hea õpikeskkond.
LOE LÄHEMALT

Õpilaste nädal

Õpilaste nädala eesmärgiks on kutsuda õpilasi kaasa lööma sügisesel koolivaheajal toimuvatel sündmustel – lahutama meelt, aga samas mõtlema ka tulevikule ja osalema ülikoolide avatud uste päevadel. Õpilane, löö kaasa!
LOE LÄHEMALT